Onder herfstachtige omstandigheden had Dunas op 11 april de uitwedstrijd tegen ODO met slechts 9-10 gewonnen. En ook al was de spanning uit de competitie, van Dunas werd vandaag toch wel een betere thuiswedstrijd verwacht. De weersomstandigheden waren ook nu niet ideaal, want er stond weer best veel wind, maar de spetters die zo nu en dan op het Stokroosveld vielen, hoefden de pret niet te drukken.

Lisa begon voortvarend door met haar eerste schot te scoren en even later uit een fraaie doorloop de 2-0 te maken. ODO kwam dichterbij dankzij een benutte stip, waarna Kevin de 3-1 maakte.

Hugo was goed op dreef. Hij zorgde voor de 4-1, de 5-1 en de 7-2. In de tussentijd had Kevin zijn tweede gescoord en hij zorgde met zijn derde voor de 8-4.  Elmo had in zijn vak het schieten tot nu toe overgelaten aan Lisa en Hugo, maar ook hij wist meteen de korf te vinden: zijn twee schoten gingen beide raak. Een ODO-dame bracht de ruststand op 10-5. De eerste helft was qua veldspel redelijk gelijk opgegaan, maar Dunas was een stuk trefzekerder dan ODO.

In de tweede helft begon ODO fanatiek om de achterstand te verkleinen, maar hun schoten gingen net niet in de korf. Dunas bleef wel scoren. Kevin maakte koelbloedig zijn vierde en Elmo schoot alweer twee keer op rij raak. Toen Kevin met een stip de stand op 14-5 bracht, was het wel gedaan met het geloof bij ODO. Manou bracht het verschil zelfs op 10 doelpunten.

In het laatste kwartier lukte het ODO niet om dichterbij te komen. Zij scoorden nog vier keer, maar in de tussentijd hadden Quinten, Rosa, twee keer Jante en opnieuw Quinten ook raak geschoten, waardoor het 20-9 werd. Vlak voor het einde van de wedstrijd scoorde Imke in haar laatste wedstrijd voor Dunas, maar de goed fluitende scheidsrechter Jan Siblesz had even daarvoor een overtreding van Quinten gezien. Imke kreeg even later een publiekswissel. Onze talentvolle speler gaat naar Die Haghe, we wensen haar veel succes! Deze laatste wedstrijd hadden we wel negen verschillende doelpuntenmakers: Imke:(1 want wij tellen hem gewoon 😉), Manou en Rosa: (1), Jante, lisa en Quinten: (2), Hugo: (3), Elmo: (4) en Kevin: (5).

Het veldseizoen zit erop.  Het doel, handhaving in de tweede klasse, is bereikt dus de coaches Erwin en Jelle zijn tevreden, maar met een beetje meer geluk hadden we zomaar kampioen kunnen worden. Dat geeft hoop en vertrouwen voor het volgend seizoen. Supporters, bedankt voor alle steun!

Adres veld
Stokroosveld
Zonnebloemstraat 159c
2565 RT Den Haag
tel: 070-213 06 39