Trainingsschema veld 2021-2022

Spelers worden een kwartier voor aanvang verwacht aanwezig te zijn om samen de materialen klaar te zetten, zodat de training op de aangegeven tijd kan beginnen. Afbellen voor trainingen graag tijdig via de trainers.

Dinsdag

17.30-18.30 uur
E1 - Veld 2 - Richard, Quinten T en Maco
E2 - Veld 2 - Sam, Jens en Marijn
E3 - Veld 2 - Jante, Alice en Emma
D3 - Veld 1 - Jasmijn en Milou
D4 - Veld 1 - Olivier, Jacha en Ruben
18.30-19.30 uur
C1 - Veld 1 - Lisa en Chayenne
B2 - Veld 1 - Yeshe en Jamie
D1 - Veld 2* - Victor en Nima
D2 - Veld 2* - Hugo, Quinten B en Yesse
C4 - Gras* - Maarten of Bas en Catharina
19.30-20.30 uur
A1 - Veld 1 - Ly
B1 - Veld 1 - Joshi en Vincent
A2 - Veld 2 - Mart
A3 - Veld 2 - Pascal, Carlos en Arthur
20.30-21.30 uur
5 - Veld 2 - Robert
20.30-22.00 uur
Selectie - Veld 1 - Dennis

Woensdag

18.30-19.30 uur
C2 - Veld 1 - Sandor en Laura
C3 - Veld 2 - Willem
19.30-20.30 uur
6

Donderdag

17.30-18.30 uur
F1 - Veld 1 - Kyra en Jamey
F2 - Veld 1 - Amelie en Eline
F3 - Veld 1 - Anna en Rosa
18.30-19.30 uur
B1 - Veld 1 - Joshi en Vincent
B2 - Veld 1 - Yeshe en Jamie
C4 - Veld 2 - Maarten of Bas en Catharina
A2 - Veld 2 - Mart
19.30-20.30 uur
A1 - Veld 1 - Ly
A3 - Veld 1 - Pascal, Carlos en Arthur
3 - Veld 2
4 - Veld 2
20.30-21.30 uur
Selectie - Veld 1+2 - Dennis

Vrijdag

18.00-19.00 uur
E1+E2+E3 - Gras - Maco, Quinten T., Richard, Sam, Jens, Marijn, Jante, Alice en Emma
D1 - Veld 1 - Victor en Nima
D2 - Veld 1 - Yesse, Hugo en Quinten B
D3 - Veld 2 - Jasmijn en Milou
D4 - Veld 2 - Olivier, Jacha en Ruben
19.00-20.00 uur
C1 - Veld 1 - Lisa en Chayenne
C2 - Veld 1 - Sandor en Laura
C3 - Veld 3 - Willem

Zaterdag

10.00-11.00 uur
Kangoeroes - Gras - Fardau, Celeste, Jennifer en Jasmijn

*: Op dinsdag wisselen de D1/D2/C4 het trainen op het grasveld af


Trainingsschema zaal 2021-2022

Spelers worden een kwartier voor aanvang verwacht aanwezig te zijn om samen de materialen klaar te zetten, zodat de training op de aangegeven tijd kan beginnen. Afbellen voor trainingen graag tijdig via de trainers.

Dinsdag in Sporthal Ockenburgh

18.00-19.00 uur
D2 - Hugo, Quinten B en Yesse
D3 - Jasmijn en Milou
D4 - Olivier, Jacha en Ruben

Dinsdag in Gymzaal Hyacinthweg

18.00-19.00 uur
E1 - Maco, Quinten T en Richard

Dinsdag in Gymzaal Klaverstraat - Begane Grond

18.00-19.00 uur
E2 - Sam, Jens en Marijn
E3 - Jante, Alice en Emma

Dinsdag in Sporthal Zuidhaghe

19.00-20.00 uur
C1 - Lisa en Chayenne
C2 - Sandor en Laura
20.00-21.00 uur
A1 - Ly
A2 - Ly
21.00-22.30 uur
Selectie -

Dinsdag in Sporthal Houtrust

18.00-19.00 uur
D1 - Victor en Nima
C4 - Maarten
19.00-20.00 uur
C3 - Willem
A3 - Pascal, Carlos en Arthur
20.00-21.00 uur
B1 - Joshi en Vincent
B2 - Yeshe en Jamie
21.00-22.00 uur
5 - Robert
6

Donderdag in Gymzaal Hyacinthweg

17.30-18.30 uur
F2 - Eline en Amelie

Donderdag in Gymzaal Klaverstraat - Begane Grond

18.00-19.00 uur
F1 - Kyra en Jamey

Donderdag in Sporthal Zuidhaghe

18.00-19.00 uur
B1 - Joshi en Vincent
B2 - Yeshe en Jamie
19.00-20.00 uur
A1 - Ly
A2 - Mart
20.00-21.30 uur
Selectie - Dennis

Donderdag in Sporthal Gaslaan

18.00-19.00 uur
D1 - Victor en Nima
C1 - Lisa en Chayenne
19.00-20.00 uur
C3 - Willem
A3 - Pascal, Carlos en Arthur
20.00-21.00 uur
3
4

Vrijdag in Sporthal Ockenburgh

17.00-18.00 uur
D2 - Hugo, Quinten B. en Yesse
D3 - Jasmijn en Milou
D4 - Olivier, Jacha en Ruben
18.00-19.00 uur
C2 - Sandor en Laura
C4 - Maarten

Vrijdag in Gymzaal Klaverstraat - Begane Grond

18.15-19.15 uur
E1+E2+E3 - Maco, Quinten T., Richard, Sam, Jens, Marijn, Jante, Alice en Emma

Zaterdag in Gymzaal Hyacintweg

10.00-11.00 uur
Kangoeroes - Fardau, Celeste, Jennifer en Jasmijn
Adres veld
Stokroosveld
Zonnebloemstraat 159c
2565 RT Den Haag
tel: 070-213 06 39