Barrooster

Voor de veldperiode is onderstaand rooster opgesteld.

Van iedere ploeg worden 2 personen verwacht op de genoemde tijd. Van de E en F ploegen is slechts 1 persoon nodig, aangezien bij deze diensten altijd twee ploegen vermeld worden.

dinsdag 4 oktober 2022

17:15         19:30         Anny Bellekom

donderdag 6 oktober 2022

19:00                          Robert Lintjes

vrijdag 7 oktober 2022

17:15         19:00         Hetty Taal
19:00         21:00         Hans Vink
21:00         Sluit           Piet Steenwijk

zaterdag 8 oktober 2022

9:00           11:00         Wies van Es
9:00           11:00         Jos Timmer
9:30           10:00         D1
10:00         11:00         C3
11:00         13:00         Monique De Leijster
11:00         13:00         Zweitze Hofma
11:00         12:00         B3
12:00        13:30         B1
13:00         15:00         Hetty Taal
13:00         15:00         Marien van Delft
13:30         15:00         S3
15:00         Sluit           Dyon Verduyn Lunel
15:00        16:30         S2

zondag 9 oktober 2022

10:30         Sluit           Peter Verheul
10:30         Sluit           Piet Steenwijk
10:30         12:30         S5
12:30         14:30         S4                                       

dinsdag 11 oktober 2022

17:15         19:30         Hetty Taal

donderdag 13 oktober 2022

19:00                           Robert Lintjes

vrijdag 14 oktober 2022

17:15         19:00         Anny Bellekom
19:00         21:00         Hans Vink
21:00         Sluit           Henny Verduyn Lunel

zaterdag 15 oktober 2022

9:00           11:00         Anny Bellekom
9:00           11:00         Wies van Es
9:30           10:00         E3
10:00         11:00         C4
11:00         13:30         Zweitze Hofma
11:00         13:00         Kyra Lintjes
11:00         12:00         A2
12:00         13:30         B3
13:00         15:00         Steven De Leijster
13:30         15:00         Thijs Brill
13:30         15:00         C1
15:00         Sluit           Jos Timmer
15:00         16:30         S3                                       

dinsdag 18 oktober 2022

17:15         19:30         Shirley Uitte de Willige

donderdag 20 oktober 2022

19:00                           Robert Lintjes

vrijdag 21 oktober 2022

17:15         19:00         Shirley Uitte de Willige
19:00         21:00         Hans Vink
21:00         Sluit           Jos Timmer

zaterdag 22 oktober 2022

13:00         15:00         Anny Bellekom
13:00         15:00         Jos Timmer
13:00         13:30         A1
13:30         15:00         A2
15:00         17:00         Danielle Zandvliet
15:00         17:00         Sanne Haan
15:00         16:30         A1
16:30         18:00         S1
17:00         Sluit           Ly Le
17:00         Sluit           Kevin Harteveld                                       

dinsdag 25 oktober 2022

17:15         19:30         Natasha Poot

donderdag 27 oktober 2022

19:00                           Robert Lintjes

vrijdag 28 oktober 2022

17:15         19:00         Jos Timmer
19:00         21:00         Hans Vink
21:00         Sluit           Piet Steenwijk

zaterdag 29 oktober 2022

13:00         15:00         Danielle Zandvliet
13:00         15:00         Sanne Haan
13:00         13:30         A1
13:30         15:00         B2
15:00         17:00         Jos Timmer
15:00         17:00         Hetty Taal
15:00         16:30         A1
16:30         18:00         S1
17:00         Sluit           Ly Le
17:00         Sluit           Kevin Harteveld

Schoonmaakrooster

Ook voor het schoonmaken van de kantine en de kleedkamers is een rooster opgesteld.

Op maandagavond worden vanaf 18:30 per opgesteld team 2 ouders/spelers verwacht en daarnaast 2 coördinatoren.
Uitzondering hierop zijn de F en E teams, omdat dit slechts viertallen zijn wordt daar slechts 1 ouder verwacht (daarom staan er op bepaalde dagen ook meerdere teams opgesteld).

Totaal zijn dus 6 personen aanwezig om de klus te klaren en zal dit niet veel tijd in beslag nemen. 

Graag zien we volgende mensen op de maandagavond:

Voor de veldperiode is onderstaand rooster opgesteld:

maandag 3 oktober 2022

Anny Bellekom
Mart Veltman
B2
E2
E3
 

maandag 10 oktober 2022

Piet Steenwijk
Peter Verheul
S5
S4
 

maandag 17 oktober 2022

Dyon Verduyn Lunel
Pascal Grotens
B1
A2
 

maandag 24 oktober 2022

Danielle Zandvliet
Wies van Es
S3
S2
 

maandag 31 oktober 2022

Sanne Haan
Marien van Delft
A1
S1

Adres veld
Stokroosveld
Zonnebloemstraat 159c
2565 RT Den Haag
tel: 070-213 06 39