Barrooster

Voor de veldperiode is onderstaand rooster opgesteld.

Van iedere ploeg worden 2 personen verwacht op de genoemde tijd. Van de E en F ploegen is slechts 1 persoon nodig, aangezien bij deze diensten altijd twee ploegen vermeld worden.

Datum Aanvang Eindtijd Bardienst
vrijdag 10 juni 18:00 20:00 Hans Vink
vrijdag 10 juni 20:00 Einde Luc de Leijster
zaterdag 11 juni 9:00 12:00 Wies van Es
zaterdag 11 juni 9:00 12:00 Mart Veltman
zaterdag 11 juni 9:00 10:00 D4
zaterdag 11 juni 10:00 10:30 E3/F3
zaterdag 11 juni 10:30 11:45 D3
zaterdag 11 juni 11:45 13:00 C3
zaterdag 11 juni 12:00 15:00 Anny Bellekom
zaterdag 11 juni 12:00 15:00 Monique de Leijster
zaterdag 11 juni 13:00 14:00 C2
zaterdag 11 juni 14:00 15:30 S3
zaterdag 11 juni 15:00 17:00 Maarten Kuif
zaterdag 11 juni 15:00 17:00 Daniëlle Zandvliet
zaterdag 11 juni 15:30 17:00 S4
zaterdag 11 juni 17:00 Sluit Jos Timmer
zaterdag 11 juni 17:00 18:30 S1/S2
zondag 12 juni 10:30 13:00 Piet Steenwijk
zondag 12 juni 10:30 13:00 S5
dinsdag 14 juni 17:30 19:30 Anny Bellekom
donderdag 16 juni 18:30 19:30 Shirley Uitte de Willige
vrijdag 17 juni 18:00 20:00 Hans Vink
vrijdag 17 juni 20:00 Einde Jos Timmer
zaterdag 18 juni 9:30 13:00 Daniëlle Zandvliet
zaterdag 18 juni 9:30 13:00 Wies van Es
zaterdag 18 juni 9:30 11:00 B2
zaterdag 18 juni 11:00 12:00 E1/E2
zaterdag 18 juni 12:00 13:30 A3
zaterdag 18 juni 13:00 15:30 Monique de Leijster
zaterdag 18 juni 13:00 15:30 Mart Veltman
zaterdag 18 juni 13:30 15:30 B1
zondag 19 juni 10:30 12:30 Piet Steenwijk
zondag 19 juni 12:30 15:00 Peter Verheul
zondag 19 juni 10:30 15:00 S5
zondag 19 juni 10:30 15:00 S6
donderdag 23 juni 17:30 19:00 Robert Lintjes
vrijdag 24 juni 18:00 20:00 Hans Vink
vrijdag 24 juni 20:00 Einde Piet Steenwijk

Schoonmaakrooster

Ook voor het schoonmaken van de kantine en de kleedkamers is een rooster opgesteld.

Op maandagavond worden vanaf 18:30 per opgesteld team 2 ouders/spelers verwacht en daarnaast 2 coördinatoren.
Uitzondering hierop zijn de F en E teams, omdat dit slechts viertallen zijn wordt daar slechts 1 ouder verwacht (daarom staan er op bepaalde dagen ook meerdere teams opgesteld).

Totaal zijn dus 6 personen aanwezig om de klus te klaren en zal dit niet veel tijd in beslag nemen. 

Graag zien we volgende mensen op de maandagavond:

Voor de veldperiode is onderstaand rooster opgesteld:

datum
 
maandag 13 juni 2022
Kevin Harteveld
Zweitze Hofma
D1
D2
 
maandag 20 juni 2022
Jos Timmer
Pascal Grotens
S4
S6
Maandag 27 juni 2022
Daniëlle Zandvliet
Ly Le
S1/S2

 

Adres veld
Stokroosveld
Zonnebloemstraat 159c
2565 RT Den Haag
tel: 070-213 06 39