Keuken-, Bar- en Kantinerooster

Voor de veldperiode is onderstaand rooster opgesteld.

Van iedere ploeg worden 2 personen verwacht op de genoemde tijd. Van de E en F ploegen is slechts 1 persoon nodig, aangezien bij deze diensten altijd twee ploegen vermeld worden.

dinsdag 16-4 17:15 - 19:30 Timmer, J.G.M.
vrijdag 19-4 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 Verduyn Lunel, H.
zaterdag 20-4 08:45 - 11:30 Verheul, P.
09:00 - 09:30 Ouders E2, E2
09:00 - 12:00 Leijster, M.F. de
09:30 - 10:30 Ouders C2, C2
10:30 - 12:00 Dunas 1, S1
11:30 - 14:30 Harteveld, K.
12:00 - 13:30 Ouders B1, B1
12:00 - 15:00 Zandvliet, D.
13:30 - 15:00 Ouders / Spelers A1, A1
14:30 - 17:30 Taal, H.
15:00 - 17:00 Dunas 2, S2
15:00 - 18:00 Verduyn Lunel, D
dinsdag 23-4 17:15 - 19:30 Poot, N.
vrijdag 26-4 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 Delft, M. van
dinsdag 7-5 17:15 - 19:30 Bellekom, A.
vrijdag 10-5 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 Verduyn Lunel, P
zaterdag 11-5 08:45 - 11:30 Veltman, M.
09:00 - 09:30 Ouders E3, E3
09:00 - 12:00 Leijster, S de
09:30 - 10:30 Ouders D1, D1
10:30 - 11:30 Ouders B3, B3
11:30 - 13:00 Ouders C1, C1
11:30 - 14:30 Verduyn Lunel, P
12:00 - 15:00 Es, W. van
13:00 - 14:30 Ouders / Spelers A2, A2
14:30 - 16:00 Dunas 3, S3
14:30 - 17:30 Verbaan, J.
15:00 - 18:00 Timmer, J.G.M.
16:00 - 18:00 Dunas 5, S5
zondag 12-5 10:30 - 13:00 Steenwijk, P
10:30 - 13:00 Dunas 6, S6
dinsdag 14-5 17:15 - 19:30 Poot, N.
vrijdag 17-5 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 van Dijk, Eric
dinsdag 21-5 17:15 - 19:30 Bellekom, A.
vrijdag 24-5 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 Timmer, J.G.M.
zaterdag 25-5 08:45 - 11:30 Bellekom, A.
09:00 - 09:30 Ouders E1, E1
09:00 - 12:00 Verduyn Lunel, H.
09:30 - 10:30 Ouders B2, B2
10:30 - 12:00 Ouders C2, C2
11:30 - 14:30 Es, W. van
12:00 - 13:30 Ouders B1, B1
12:00 - 15:00 Zandvliet, D.
13:30 - 15:00 Ouders / Spelers A1, A1
14:30 - 17:30 Timmer, J.G.M.
15:00 - 17:00 Dunas 2, S2
15:00 - 18:00 Leijster, S de
dinsdag 28-5 17:15 - 19:30 Poot, N.
vrijdag 31-5 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 Kuif, M
zaterdag 1-6 08:45 - 11:30 Bellekom, A.
09:00 - 09:30 Ouders E2, E2
09:00 - 12:00 Verduyn Lunel, P
09:30 - 10:30 Ouders C2, C2
10:30 - 12:00 Ouders D1, D1
11:30 - 14:30 Zandvliet, D.
12:00 - 13:30 Ouders B1, B1
12:00 - 15:00 Haan, S
13:30 - 15:00 Ouders / Spelers A1, A1
14:30 - 17:30 Es, W. van
15:00 - 17:00 Dunas 2, S2
15:00 - 18:00 Delft, M. van
zondag 2-6 10:30 - 13:00 Lintjes-den Hollander, K
10:30 - 13:00 Dunas 6, S6
dinsdag 4-6 17:15 - 19:30 Timmer, J.G.M.
vrijdag 7-6 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 Verduyn Lunel, H.
zaterdag 8-6 08:30 - 11:30 Bellekom, A.
08:30 - 09:00 Ouders E3, E3
09:00 - 10:00 Ouders B3, B3
09:00 - 12:00 Hofma, Z.
10:00 - 11:30 Ouders D2, D2
11:30 - 13:00 Ouders / Spelers A2, A2
11:30 - 14:30 Verduyn Lunel, H.
12:00 - 15:00 Timmer, J.G.M.
13:00 - 14:00 Ouders B2, B2
14:00 - 15:30 Dunas 5, S5
14:30 - 17:30 Zandvliet, D.
15:00 - 18:00 Bruijn, M de
15:30 - 18:00 Dunas 4, S4
dinsdag 11-6 17:15 - 19:30 Bellekom, A.
vrijdag 14-6 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 Delft, M. van
dinsdag 18-6 17:15 - 19:30 Timmer, J.G.M.
vrijdag 21-6 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 Verduyn Lunel, P
dinsdag 25-6 17:15 - 19:30 Poot, N.
vrijdag 28-6 18:00 - 20:00 Vink, H.
20:00 - 22:00 Timmer, J.G.M.

Schoonmaakrooster

Ook voor het schoonmaken van de kantine en de kleedkamers is een rooster opgesteld.

Op maandagavond worden vanaf 18:30 per opgesteld team 2 ouders/spelers verwacht en daarnaast 2 coördinatoren.
Uitzondering hierop zijn de F en E teams, omdat dit slechts viertallen zijn wordt daar slechts 1 ouder verwacht (daarom staan er op bepaalde dagen ook meerdere teams opgesteld).

Totaal zijn dus 6 personen aanwezig om de klus te klaren en zal dit niet veel tijd in beslag nemen. 

Graag zien we volgende mensen op de maandagavond:

Voor de veldperiode is onderstaand rooster opgesteld:

LET OP

Schoonmaakrooster
datum Coördinatie / Ouders of Spelers
maandag 22 april 2024 Piet Steenwijk
  Peter Verheul
  A2
  B1
   
   
maandag 13 mei 2024 Monique de Leijster
  Mart Veltman
  A1
  B2
   
   
maandag 27 mei 2024 Anny Bellekom
  Marien van Delft
  C2
  C3
   
   
maandag 3 juni 2024 Anny Bellekom
  Thijs Brill
  B3
  S4
   
   
maandag 10 juni 2024 Kevin Harteveld
  Zweitze Hofma
  S1
  S2
   
   
maandag 24 juni 2024 Jos Timmer
  Wies van Es
  S3
  S5
 
   
zaterdag 13 juli 2024 Grote Schoonmaak
   
   
   
 
   


Adres veld
Stokroosveld
Zonnebloemstraat 159c
2565 RT Den Haag
tel: 070-213 06 39