Op deze pagina vind je iedere week de opstellingen, de verzameltijd en –locatie, wie er moet rijden bij uitwedstrijden en het adres waar de uitwedstrijd plaatsvindt. 

Wedstrijd
Wellicht staat je kind niet alleen bij zijn of haar eigen team opgesteld, maar ook als reserve bij een ander team. Het is om die reden handig elke week even het hele programma te bekijken. 

Verzamelen, vertrek en voorbereiden
Teams verzamelen en vertrekken op tijd. Als je uit speelt is rekening gehouden met reistijd. Voor de uitwedstrijden is er een vervoersschema opgesteld.
Deze vind je hier.
Bij thuiswedstrijden ben je met je team ook ruim voor de wedstrijd aanwezig. Zo is er tijd om korfbalpalen klaar te zetten en de wedstrijd voor te bespreken.

De wedstrijden gaan in principe altijd door, ook bij slecht weer. Indien een wedstrijd niet door gaat, word je via de teamapp op de hoogte gesteld.

Afmelden
Als je een keer niet kunt spelen, meld je je bij voorkeur zo vroeg mogelijk af, uiterlijk donderdagavond 18:00 uur.

Jeugdteams (A, B en C): Altijd afmelden bij Fardau (06-22767205/fardauelske@gmail.com) voor donderdagavond 18 uur. 

Jeugdteams (D, E en F): Altijd afmelden bij Lisa (06-29069894/Lisa_van_der_geugten@hotmail.com) voor donderdagavond 18 uur.

Fardau en Lisa houden zo het overzicht van alle jeugdteams en zorgen zo nodig voor vervanging.

Seniorenteams (1 t/m 6): Afmelden loopt via coach/aanvoerder. In elk team zit een JTC-lid die de coach/aanvoerder kan raadplegen voor overleg mbt vervanging.

Mocht je NU al weten dat je of je kind een bepaald weekend niet aanwezig kan zijn, geef dat dan zo snel mogelijk door. Dan hoeft er niet op het laatste moment naar een vervanger gezocht te worden.

Zaterdag 16 oktober

Dunas 1

Wedstrijd:    GKV (H) 1 - Dunas 1
Aanvang: 15:30 uur
Dames: Lisa, Ly, Fardau, Nima, Jante, Laura, Nina
Heren: Kevin, Niek, Christiaan, Yeshe, Victor, Jamie, Justin, Robert
Leiding: Dennis Looyenstein
Verzamelen: 14:00 uur bij GKV
Locatie:
Bezuidenhoutseweg 360
Scheidsrechter:  

Dunas 2

Wedstrijd:    GKV (H) 2 - Dunas 2
Aanvang: 14:00 uur
Dames: Lisa, Ly, Fardau, Nima, Jante, Laura, Nina
Heren: Kevin, Niek, Christiaan, Yeshe, Victor, Jamie, Justin, Robert
Leiding: Sandor Post
Verzamelen: 13:00 uur bij GKV
Locatie:
Bezuidenhoutseweg 360 
Scheidsrechter:

Dunas 3

WOENSDAG 13 OKTOBER
Wedstrijd:    Vitesse (Ba) 5 - Dunas 3
Aanvang: 20:30 uur
Dames: Jerney, Suzanne, Rimmie, Marianne, Renee
Heren: Vincent vD, Alex, Rowin, Sven, Jordi, Jeroen
Verzamelen:
Locatie: Sportpark de Bongerd, Dierensteinweg 6b, Barendrecht
Scheidsrechter:

Dunas 4

Wedstrijd:    KIOS (N) 3 - Dunas 4
Aanvang: 15:30 uur
Dames: Sanne, Wendy, Milou, Amande, Nina, Leonie, Demi, Catharina
Heren: Thijs, Maarten, Viktor, Daan, Mart, Steven, Jordy, Dyon, Bas
Reserves:  
Verzamelen: 14:00 uur bij Dunas
Locatie: Eugenie Previnaireweg 100, Nieuw-Vennep
Scheidsrechter:

Dunas A1

Wedstrijd:    Vriendenschaar (B) A2 - Dunas A1
Aanvang: 11:00 uur
Meisjes: Joy, Milou, Annabel, Eline
Jongens: Olivier, Yesse, Hugo, Quinten T.
Reserves:
Leiding: Ly
Verzamelen: 9:30 uur bij Dunas
Locatie: Sportcomplex Groene Zoom, Groene Zoom 4, Bodegraven
Vervoer:

Ouders/verzorgers van: Olivier, Quinten, Milou

Scheidsrechter:

Dunas A2

Wedstrijd:    Twist A2 - Dunas A2
Aanvang: 11:00 uur
Meisjes: Jasmijn B., Amélie, Maite, Noa
Jongens: Ruben, Sebastian, Quinten B., Matthew
Reserves:  
Leiding: Mart
Verzamelen: 9:45 uur bij Dunas
Locatie: Sportcomplex Claudius Civilis, Claudius Civilislaan 33b, Vlaardingen
Vervoer: Ouders/verzorgers van: Sebastian, Matthew, Noa
Scheidsrechter:

Dunas A3

Wedstrijd:    Refleks A3 - Dunas A3
Aanvang: 10:00 uur
Meisjes: Emma, Alice, Jazz, Lucie
Jongens: Jesper, Jacha, Tristan
Reserves: Renzo, Maco
Leiding: Pascal, Carlos, Arthur
Verzamelen: 9:30 uur bij Refleks
Locatie: Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
Vervoer:
Scheidsrechter:

Dunas B1

Wedstrijd:    Olympia (S) B2 - Dunas B1
Aanvang: 10:00 uur
Meisjes: Rosa
Jongens: Sam, Marijn, Jens, Bram, Rutger
Leiding: Joshi en Vincent
Reserves: Jelle, Imke, Lorena, Kiara
Verzamelen: 8:45 uur bij Dunas
Locatie: Atletiekpad 5, Spijkenisse
Vervoer: Ouders/verzorgers van: Bram, Sam, Marijn
Scheidsrechter:

Dunas B2

Wedstrijd:    Dunas B2 - Excelsior B2
Aanvang: 12:00 uur
Meisjes:

Sara, Eva, Leonore, Merel

Jongens: Edouard, Billy, Renzo, Maco (zie A3)
Reserves:  
Leiding: Yeshe, Jamie
Verzamelen: 11:15 uur bij Dunas
Locatie: Stokroosveld
Vervoer:
Scheidsrechter:

Dunas C1

Wedstrijd:    KVS C2 - Dunas C1
Aanvang: 14:30 uur
Meisjes: Emma Pr, Cecile, Lorena, Imke, Kiara (zie B1), Liene
Jongens: Thomas, Jelle O. (zie B1), Giovanni, Doeke
Leiding: Lisa, Chayenne
Verzamelen: 14:00 uur bij KVS
Locatie: Cas van Dijkpark, Cremerweg 2
Vervoer:
Scheidsrechter:

Dunas C2

Wedstrijd:    Dunas C2 - Excelsior C2
Aanvang: 11:00 uur
Meisjes: Marin, Vlinder, Robynn, Roos (zie C3), Annabel, Linde
Jongens: Kilian, Keano, Mels, Jessie (zie C3)
Reserves:  
Leiding: Sandor, Laura
Verzamelen: 10:15 uur bij Dunas
Locatie: Stokroosveld
Vervoer:
Scheidsrechter:

Dunas C3

Wedstrijd:    Reeuwijk C1 - Dunas C3
Aanvang: 13:00 uur
Meisjes: Amber, Jedidja, Babiche
Jongens: Quinten, Maik, Zeno
Reserves: Jessie, Keano, Roos, Marin
Leiding: Willem
Verzamelen: 11:50 uur bij Dunas
Locatie:

Sportpark de Groene Zoom, Buitenomweg 7, Reeuwijk

Vervoer: Ouders/verzorgers van: Maik, Jedidja, Babiche
Scheidsrechter:

Dunas C4

Wedstrijd:    Dunas C4 - De Meervogels C2
Aanvang: 12:00 uur
Meisjes: Fleur, Loïs, Juul, Amy, Julia, Elisa
Jongens: Aiden, Cairo, Collin, Ruben
Leiding: Maarten
Verzamelen: 11:15 uur bij Dunas
Locatie: Stokroosveld
Vervoer:
Scheidsrechter:

Dunas D1

Wedstrijd:    Excelsior D1 - Dunas D1 
Aanvang: 13:55 uur
Meisjes: Jenna, Anna P, Alana, Jazlyn, Linde W
Jongens: Elias, Tijs, Jelle T, Kalle, Sem
Leiding: Nima, Victor
Verzamelen: 12:50 uur bij Dunas
Locatie: Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10 Delft
Vervoer: Ouders/verzorgers van: Linde, Anna en Kalle
Scheidsrechter:

Dunas D2

Wedstrijd:    Refleks D3 - Dunas D2
Aanvang: 09:00 uur
Meisjes: Tamara, Elyse, Sarah, Isabelle, Lena
Jongens:

Xavier, Mano (Zie D3), Jesper

Reserves:  
Leiding: Hugo, Quinten B, Yesse
Verzamelen: 08:30 uur bij Refleks
Locatie: Sportpark prinses Irene, Schaapweg 2 Rijswijk
Vervoer:
Scheidsrechter:  

Dunas D3

Wedstrijd:    Dunas D3 - ONDO D6
Aanvang:

11:00 uur

Meisjes: Liz, Roos, Annabel, Benthe, Rosemin
Jongens: Pepe, Mark
Reserves:  Xavier en Mano
Leiding: Milou en Jasmijn
Verzamelen: 10:30 uur bij Dunas
Locatie: Stokroosveld
Vervoer:
Scheidsrechter:  

Dunas D4

Wedstrijd:    Dunas D4 - ONDO D7
Aanvang: 10:00 uur
Meisjes: Gioia, Esmé, Kyra
Jongens: Luuk, Sem, Tijs, Nick
Reserves: Lotte, Kim en Tessa
Leiding: Olivier, Jacha, Ruben
Verzamelen: 09:30 uur bij Dunas
Locatie: Stokroosveld
Vervoer:
Scheidsrechter:

Dunas E1

Wedstrijd:    VRIJ
Aanvang:

-

Meisjes: Tessa (Zie D4), Lotte (Zie D4), Dani, Kim (Zie D4) 
Jongens: Luc (Zie E3)
Leiding: Richard, Maco, Quinten T
Verzamelen:
Locatie:
Vervoer:
Scheidsrechter:  

Dunas E2

Wedstrijd:    ONDO E6 - Dunas E2 
Aanvang: 09:45 uur
Meisjes: Anna, Elise, Livia
Jongens: Brian, Thijs, Boaz
Leiding: Lenneke, Sam, Jens, Marijn
Verzamelen: 08:45 uur bij Dunas
Locatie: Juliana Sportpark, van leeuwenhoekstraat 30 's-Gravenzande
Vervoer: Ouders/verzorgers van: Boaz, Livia en Elise
Scheidsrechter:  

Dunas E3

Wedstrijd:    ODO E5 - Dunas E3 
Aanvang: 10:15 uur
Meisjes: Bianka, Isis, Amber
Jongens:
Reserves: Luc 
Leiding: Jante, Emma, Alice
Verzamelen: 09:15 uur bij Dunas
Locatie: Sportpark de Commandeur, Baanderheer 20 Maasland
Vervoer: Ouders/verzorgers van: Amber en Bianka
Scheidsrechter:  

Dunas F1

Wedstrijd:    Dunas F1 - ONDO F1
Aanvang: 10:00 uur
Meisjes: Juliette
Jongens: Ardil, Gijs
Leiding: Kyra, Jamey
Verzamelen: 09:30 uur bij Dunas
Locatie: Stokroosveld
Vervoer:
Scheidsrechter:  

Dunas F2

Wedstrijd:    Dijkvogels F1 - Dunas F2
Aanvang: 10:00 uur
Meisjes: Janne, Tilda, Puck , Lisa, Ellie, Meadow, Lexie, Fabienne
Jongens: Jovanny 
Leiding: Eline, Amélie
Verzamelen: 09:00 uur bij Dunas
Locatie: Sportveld Dijkvogels Maasdijk, lange kruisweg 44f
Vervoer:   Ouders/verzorgers van: Puck, Janne en Lisa
Scheidsrechter:  

Zondag 17 oktober

Dunas 5

Wedstrijd:    Dunas 5 - Die Haghe 6 
Aanvang: 12:30 uur
Dames: Jamey, Robin, Romy
Heren: Joshi, Willem, Arthur, Pascal, Vincent, Carlos
Verzamelen: 11:45 uur bij Dunas
Locatie: Stokroosveld
Scheidsrechter:

Dunas 6

Wedstrijd:    Dunas 6 - KZ Danaïden 8
Aanvang: 11:00 uur
Dames: Ariëtte, Shirley, Helen, Karin, Chantal, Kyra, Ilonka, Anne-Mieke
Heren: Siro, Sandor, Frank, Eric, Zweitse, Willem, Robert 
Reserves:  
Verzamelen: 10:15 uur bij Dunas
Locatie: Stokroosveld
Scheidsrechter:

Adres veld
Stokroosveld
Zonnebloemstraat 159c
2565 RT Den Haag
tel: 070-213 06 39