Op 19 september pakten donkere wolken zich samen voor de wedstrijd Dijkvogels 2 tegen Dunas 2. Vanwege de harde wind zou het niet te doen zijn geweest om een paraplu te gebruiken, maar gelukkig bleef het de hele wedstrijd droog en was het een plezier om als Dunas-supporter naar de wedstrijd te kijken.
De Dunas-supporters waren niet voor niets naar Maasdijk gereden, want zij kregen waar voor hun geld. Een gretig Dunas startte de wedstrijd goed en kwam al snel op 0-1 door een doelpunt van Yeshe uit een vrije bal. Robert scoorde na de gelijkmaker twee keer op rij. Door de harde wind was het scoren voor beide teams niet gemakkelijk. Dijkvogels kwam met een doorloop op 2-3 en daarna scoorde Yeshe zijn tweede. Marin benutte koelbloedig een stip en daarna scoorde Dijkvogels twee keer op rij. Met zijn derde bracht Yeshe de ruststand op 4-6. Dunas had met schieten en afvangen wel de overhand gehad, want er waren 66 schotpogingen tegen 48 van Dijkvogels.
De jonge en talentvolle Marin was na de rust ontketend. Zij scoorde in de tweede helft twee keer op rij en ook Rosa wist met een afstandsschot te scoren, waardoor het binnen vijf minuten al 4-9 was. Daarna lukte het scoren van Dunas-kant een tijdje niet, waardoor Dijkvogels langzaam dichterbij kroop, het werd 6-9. Toen pakte Marin de draad weer op met een fraaie treffer en ook Quinten pakte een doelpuntje mee.
Met nog een kwartier te gaan moest Yeshe geblesseerd het veld verlaten. Laten we hopen dat het meevalt en hij er volgende week gewoon weer bij kan zijn. Zijn vervanger Rutger was koud in het veld, toen hij met zijn eerste bal bijna achteloos de 6-12 in de korf schoot. De na de rust ingebrachte Kevin maakte zijn eerste doelpunt en topschutter Marin schoot voor de vijfde keer raak: 6-14. Rutger kreeg een stip en ook die ging raak, waarmee hij een 100% score haalde deze wedstrijd. Het spel van Dijkvogels was in de tweede helft gelijkwaardig aan dat van Dunas, maar zij hadden veel meer moeite om tot scoren te komen. Zeven minuten voor tijd brachten ze de 7-15 op het scorebord, maar Kevin wist in de laatste minuut zijn tweede te scoren, waardoor de eindstand 7-16 werd. Met 10 doelpunten uit 45 schoten was Dunas in de tweede helft heel trefzeker geweest. Doelpuntenmakers: Quinten en Rosa (1), Kevin, Robert en Rutger (2), Yeshe (3) en Marin (5).
Na twee overwinningen op rij staat Dunas op doelsaldo bovenaan op de ranglijst. Om eerste te blijven zal zaterdag 26 september opnieuw gewonnen moeten worden van Dijkvogels. Deze thuiswedstrijd begint om twee uur. Kom kijken, want het wordt vast weer genieten.